Kontakt

TRANS-BYD Wójcik Pezacki Spółka Jawna

Jeżeli są Państwo zainteresowani podjęciem współpracy z naszą firmą przewozową, chętnie udzielimy szczegółowych informacji na temat przewozu towarów bądź osób podczas kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Dane kontaktowe

Fordońska 393
85-790 Bydgoszcz

Tel.: 52 5 830 836

Tel.: 52 582 85 00

Fax: 52 347 22 33
Kom.: 504 100 007, 609 982 609

e-mail: biuro@transbyd.pl





Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

4

Przemysław Pezacki - 52 583 08 36

przemek@transbyd.pl

 

5

Zbigniew Wójcik - 52 583 08 36

zbigniew@transbyd.pl

Paulina-Kotowska-231x300

Paulina Kotowska - 782 858 085

paulina@transbyd.pl    

 

3

Tomasz Rzepiński - 603 383 207

tomasz@transbyd.pl

Hanna Januszewska

Hanna Januszewska - 726 575 151

hanna@transbyd.pl

 

Agnieszka Szarata

Agnieszka Szarata - 725 177 888

agnieszka@transbyd.pl

Piotr-Szopieraj-225x300

Piotr Szopieraj - 725 959 596

piotr@transbyd.pl